Antalya 1 Şubesi

Korkuteli Yeni Yönetimimiz

Korkuteli İlçe Yönetimimizde Görev Değişimi yapıldı !...

"Bu bir makam mevki sevdası değil, hizmet makamı ve bayrak yarışıdır" anlayışıyla 2014 Kasım ayından bu yana Korkuteli ilçemizde sendikamızın bayrağını taşıyan ve Korkuteli'ndeki üyelerimize hizmet etmeye çalışan Korkuteli İlçe Başkanımız Sait ÖZÇELİK, Akdeniz Ünv. İlahiyat Fakültesindeki Doktora çalışmalarının yoğunluğu sebebiyle ilçe başkanlığı görevinden ayrıldı. Yerine ilçe yönetimimizin ortak kararıyla  Korkuteli İlçe Yönetimimizde bir dönem emek vermiş ve hali hazırda yönetim üyesi olan Ramazan AKAR hocam Korkuteli İlçe Başkanlığı görevine getirildi.  Bu değişimde ilçe yönetimimizin farklı arkadaşlara fırsat verme ve sendikacılıkta yetişme niyetleriyle yönetimden iki üyemizin daha (Hüsnü ÖZEL ve Zafer CEYHAN)  müsade istemesi üzerien ilçe yönetimimizin ve sendikamıza emek vermiş üyelerimizin istişare ve tavsiyeleriyle yerlerine Bayram YAZIT, Ali CANDAN ve Yasin İLERİTÜRK hocalarımız bu önemli ve zorlu görevi üstlendiler.

Uzun ve zorlu sendikacılık yolunda Korkuteli ilçemizde büyük emekleri olan Sait ÖZÇELİK başkanımıza ve ona destek olan tüm yönetim ekibine ve özellikle değişim feragatında bulunarak sendikacılıkta yeni arkadaşlarımıza fırsat veren Zafer Ceyhan hocam ile Hüznü Özel hocalarımıza şükranalrımızı sunuyoruz. Bu bir bayrak değişimidir tesini teyit etmiş oldular. 

İlçe Başkanlığını kabul ederek Korkkuteli ilçemize hizmetin öncülüğünü yapma niyet ve gayretinde olan Ramazan AKAR başkanımıza ve yönetime yeni giren Bayram YAZIR, Ai Candan ve Yasin İLERİTÜRK hocalarımıza da bundan sonraki hizmet ve bayrak yarışında kolaylıklar diliyoruz.
Biz her daim ekibimizle güçlü, dostlarımızla huzurlu olduk ve olacağız !...