Antalya 1 Şubesi

Kumluca Kurum Ziyaretimiz

 

İlçe ziyaretlerimize devam ediyoruz !...
Sendikamızın alan güçlerinden ve üst yönetimimizle üyelerimizi buluşturan etkin gücümüz ilçe yönetimlerimizi ziyaret etmeye ve onların alanlarındaki sorunlara çözüm üretmeye çalışıyoruz. 

Bu kapsamda Şube Başkanımız Eyüp Bülent  MİRAN, 27 Nisan 2021 Salı sabahtan Kumluca ilçemize giderek orada ilçe başkanımız Süfya ÖZTÜRK, İlçe Yönetim Üyemiz Ramazan Fahri GÜVEN ve Musta AKÇA hocalarımızla buluşarak önce Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa AKTAŞ ı makamında ziyaret ettiler.

Eski bir sendikacı olan ilçe müdürümüzün muhabbet ve önerileriyle samimi bir ortamda geçen ziyaretimizin ardından ilçe müdürlüğümüzdeki çalışanlarımızı ziyaret ettik.

İlçe Müdürlüğümüzü ziyaretten sonra Kumluca ilçemizdeki 4 farklı türden okulumuzu ziyaret eden yönetim ekibimiz alandan ve üyelerimizin samimi muhabbetleri eşliğinde önemli öneri ve tekliflerini alarak ziyaretlerini tamamladılar.

Güzel bir ev sahipliği yapan Kumluca Başkanımız Süfya ÖZTÜRK e ona eşlik eden yönetim üyelerine ve bize önemli katkılar sunan hoşsohbet Kumluca üyelerimize teşekkür ediyoruz.