Antalya 1 Şubesi

Korkuteli'nde Okul Ziyaretlerimiz

Şube Başkanımız Eyüp Bülent MİRAN, Kepez ilçe başkanımız Sait ÖZÇELİK ile Korkuteli’ndeki okullarımızı ziyaret etti.

Salgın tedbirlerine dikkat ederek üyelerimizle buluşmaya devam ediyor ve üyelerimizin yanında olmaya çalışıyoruz.

Önce Korkuteli Kız AİHL yi ziyaretimizde birçok öğretmen ve eğitim çalışanımızla bir araya gelme fırsatı bulduk. Sadece 8.ve 12.sınıf öğrencilerinin okula gelmesinden dolayı okulda olan öğretmenlerimizle güzel bir sohbet ve muhabbet ortamı oluştu.

Buradan Yaşar Sadi İlkokuluna geçerek oradaki eğitim çalışanlarımızı ziyaret ettik.  Burada hem okul idarecilerimizle hem öğretmenlerimizle buluşan başkanlarımız aynı zamanda İLKSAN seçimleriyle de ilgili bilgiler paylaştı. Yaşar Sadi İlkokulu Sınıf Öğretmeni ve üyemiz Kadir BOĞA Korkuteli İlksan Temsilci adayı olarak ziyaretimizde hazır bulundu. İlksan ın önemli bir kurum olduğunu vurgulayan başkanımız: “İlksan yıllardır yanlış insanların yönetiminden kaynaklanan büyük hak kayıplarının merkezine dönüşmüştür. Eşdeğer kuruluşlardan Oyak ve Polsan ile karşılaştırdığımızda bu zarar farkını göreceksiniz. Kadir Boğa gibi öğretmenlerimiz bu kurumlara sahip çıkmak için yola koyuldular. Sizler de destek verirseniz bu önemli kurumumuzu toparlamak istiyoruz” dedi.

Ziyaretimizin son durağı ilçe Milli eğitim Müdürlüğümüz oldu.

İlçe Yönetimimizden Hüsnü Özel ve Hasan Karatopak Hocalarımızın da hazır bulunduğu ziyaretimizde ilçe Müdürümüz Müdürümüz Akif TAK ile ilçemiz eğitim sorunlarını ve çözüm önerilerimizi konuştuk. Müdürümüzü ziyaretten sonra şube müdürlerimizi ve ilçe Milli eğitim Müdürlüğü çalışanlarımızı da ziyaret ederek günü verimli bir ziyaretle tamamlamış olduk.

Bu güzel ziyaretimizi organize eden Sait Başkanımıza eşlik eden ilçe yönetimimize, değerli fikir ve katkılarını bizimle paylaşan Korkuteli eğitim çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz.