Antalya 1 Şubesi

Kepez'de okul ziyareti yaptık

Şube Başkanımız Eyüp Bülent MİRAN, Kepez ilçe başkanımız Abdullah BAŞAR ile Kepez deki okullarımızı ziyaret etti.

Salgına rağmen tedbirlere dikkat ederek üyelerimizle buluşmaya, onların sorunlarına çözüm üretmeye çalışan sendikamız her daim üyelerinin yanında olmaya çalışmıştır.

Zor günler yaşayan ülkemiz insanları ve üyelerimize destek olmaya çalışmak ve onların sorunlarını dinlemek için ilçe ziyaretlerimiz kapsamında bugün Kepez deki okullarımızı ziyaret ettik.

Ersoy ilkokulu ile başlayan ziyaretlerimiz M.Kemal Dedeman İlkokulu, Çağlayan A.L. ve H.Avni Çöllü Ortaokulu ile devam etti.

Hem okul idarecilerimizle hem öğretmenlerimizle buluşan başkanlarımız aynı zamanda eğitim çalışanlarımızı sendikamıza davet etmeye devam ediyor.

Bu kapsamda bizleri anlayan ve bizlerle birlikte olmaktan onur duyan nice eğitim çalışanımız aramıza katılmaktadır.

İşte bu önemli ve değerli katılımlardan birini de Ersoy İlkokulunda yaşadık. 7 arkadaşımızın sendikamıza üyelikleriyle bizi ve kendilerini güçlendiren bu eğitim çalışanlarımıza şükranlarımızı arz ediyoruz.

Bu eğitim çalışanlarımızın bizi tercih etmesinde okul idarecilerimizin samimi ve adil duruşları da büyük etki ve katkı olmaktadır. Ersoy İlkokulu okul idarecisi arkadaşlarımıza (Müdür: Osman AKYEL, Müdür Yardımcısı Gülşah ATEŞ) ve kurum temsilcimiz Mustafa BÜYÜKGEBİZ e çok teşekkür ediyoruz.
Biz sizinle güçlüyüz sizlerle zorları kolay kılıyoruz !...