Antalya 1 Şubesi

Demre de Okul Ziyareti

Şube Başkanımız Eyüp Bülent MİRAN Demre ilçe yönetimimizi ziyaret etti.

İlçelerimizi ziyaretlerimiz kapsamında Demre bugün de Demre ilçemizi ziyaret eden şube başkanımız E.B. Miran, önce ilçe başkanımız Kazım BENLİyi okulunda ziyaret etti. Sonra beraberce ilçe yönetimimizden Nazmi Çimen , Uğur Ceylan ve Nevzat Yakupoğlu ile yine ilçe yönetim üyemiz Murat Polat ı okulunda (Yunus Emre İlkokulu) ziyaret ettiler. Öğretmenlerimizin de hazır bulunduğu ziyaret çok verimli ve muhabbetli bir ortamda gerçekleşti. Salgın döneminde etkilenen eğitim sürecimizle ilgili bilgi alış verişlerinde bulunuldu. Eğtiim çalışanlarımızın öneri ve tespitleri dikkatlice dinlenerek hem ilçe yönetimimizce hem de şube başkanımızca çözümler üretilmeye çalışıldı. 

 

 

 

Yunus Emre ilkokulu ziyaretinden sonra Demre Anadolu İmam Hatip Lisesi Demre Mesleki ve Tekni,k Anadolu Lisesi ziyaret edildi. Buralarda sadece 12. sınıf öğrencilerinin okula gelmesi sonucu okulda olan birkaç öğretmenimiz, idarecilerimiz ve diğer eğitim çalışanlarımız ziyaret edildi. 

Ziyaretimizin son durağı ise İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz oldu. 

İlçe Müdürümüz Faruk ATILGAN a ziyaretlerimiz sırasında eğitim çalışanlarımızın talepleri iletildi. 

Bu güzel ve verimli ziyaretimizi organize eden ilçe başkanımız Kazım BENLİ ye, yönetimine, ziyaretimize eşlik eden ilçe yönetimimize, ve bizlerle önemli paylaşım ve katkılarda bulunan eğitim çalışanlarımıza teşekkir ediyoruz.

Ayrıca Demre ilçe Milli Eğitim Müdürümüze bizleri kabullerinden ve eğitim çalışanlarımızın tespit ve önerilerini dinleyerek çözümler üretmesinden dolayı şükranlarımızı arz ediyoruz.